EMINENCE 
Kalite Yönetimi Danışmanlık Şti.


Kuzey Kıbrıs

www.eminencecy.com      e-mail: taneri@eminencecy.com  

     

   Anasayfa


DİREKTÖRÜN HOŞGELDİNİZ MESAJI

 

‘EMINENCE’ Kalite Yönetimi Danışmanlık Şirketi internet sitesine hosgeldiniz!

 

Sitemizi inceledikçe ‘EMİNENCE’in performansı yüceltmek ve sürdürülebilir kaliteyi sağlamak üzere düzenlenmiş eğitim ve danışmanlık servislerinin çok geniş bir yelpazeye dağılmış olduğunu göreceksiniz.

 

‘EMİNENCE’in servisleri sınıf eğitiminden, çalıştaylara, e-derslerden, eğitimciyi eğitme programlarına, ve ihtiyaca yönelik düzenlemiş ders veya çalıştaylara olmak üzere zengin bir portfoliyoya sahiptir. Özümüzde, etkin bir şekilde bilgi paylaşımı, tecrübe ve başarı öykülerinin paylaşımı, kalite uzmanlarının veya uzman olmaya adayların  eğitim (K12, yüksek öğrenim, sürekli eğitim), bilimsel araştırma, küçük veya büyük işletmeler, edüstri, sağlık ve devlet kurumları sektörlerinde iletişim gruplarının oluşturulması ve sürekli bir şekilde büyümesi, ve ‘EMINENCE’le bağlantılı her kişi ve kuruluşun dünya kalite ağı ile sağlıklı bağlantısını sağlama ve sürdürme vardır. Bu çerçevede, ‘Eminence’in sunduğu dersler veya çalıştaylar, e-dersler veya eğitimciyi eğitme programları, ya ‘Eminence’in uzman kişilerince veya dünyada öncü kalite kurumlarınca hazırlanmışlardır... Örneğin ASQ Amerikan Kalite Derneği....ASQ Kalitede dünyada öncü ve Mayıs 2006’da 60. yılını kutlamış müstesna bir kuruluşdur. 60 yılın bilgi ve tecrübesi, zengin tarihi doğal olarak servislere yansımaktadır...

 

Kalite yolculuğuna katkı ‘EMINENCE’ için büyük bir zevktir... Bunun sebebi, herşeyden önce Kalite’nin kişisel bir tercih olduğu ve bu tercihin doğal olarak kişinin çevresindekileri, çalıştığı kurumunu, toplumu ve nihayet dünyayı etkilediğidir... Kalite yolculuğunuzda ‘EMINENCE’ ihtiyaçlarınıza çözüm getirecektir.

 

‘EMINENCE’ yolculuğunuz başarılı ve zevkli olsun!